کد خبر: 4217002
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۴
در گفت‌و‌گو با ایکنا مطرح شد

حرکت به نفع توده‌های مردم؛ ویژگی بارز رئیس‌جمهور شهید

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تلاش شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در کاستن فاصله‌های اجتماعی و ارتباط مستقیم با مردم و همچنین حرکت به نفع توده‌های مردمی از جمله ویژگی‌های بارز او بود.

حجت‌الاسلام سعید کاظمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدانحجت‌الاسلام سعید کاظمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان‌ در گفت‌وگو با ایکنا از همدان‌ اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی در طول 45 سال پس از انقلاب در صحنه‌های سختی در راه خدمت به مردم ایران در صحنه حاضر بود، در طول این ایام اخلاص در اعمال مدیریتی او به خوبی نمایان بود.

وی گفت: اعتقاد عمیق شهید رئیسی به حضرت باری‌تعالی از ویژگی‌های او بود، گرچه بسیاری از افراد به این ایمان و باور به حضرت حق رسیده‌اند، اما این باور در رفتار و اعمال مدیریتی شهید جمهور به‌خوبی تجلی پیدا کرده بود، از این‌رو این اعتقاد و باور قلبی را می‌توان از برجسته‌ترین ویژگی‌های رئیس‌جمهور شهید برشمرد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: تلاش مجاهدانه شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در مسیر خدمت به مردم و بی‌توجهی به حواشی از دیگر ویژگی‌های شهید جمهور بود که او را در زمره مدیران تراز انقلاب اسلامی قرار داده بود.

وی ادامه داد: شهید رئیسی از آبرو، آسایش و رفاه خود برای آبادانی کشور مایه گذاشته بود بروز این سانحه در دور افتاده‌ترین منطقه محروم کشور خود بیانگر روحیه جهادی و خدمت به مردم بود.

کاظمی با بیان اینکه نباید از روحیه مردمی بودن او غفلت کنیم، افزود: تلاش او در کاستن فاصله‌های اجتماعی و ارتباط مستقیم با مردم و همچنین حرکت به نفع توده‌های مردمی از جمله ویژگی‌های بارز بود.

وی تصریح کرد: دیدیم که در دوران انتخابات حجم تخریبی که نسبت به او صورت گرفت، بسیار صمیمانه و با سعه صدر با مخالفان و تخریب کنندگان برخورد کرد و با پاسخ‌های معقولانه خود اخلاق اسلامی را در وجود خود به همگان نشان داد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان تأکید کرد: امیدواریم با همت و درایت رهبر معظم انقلاب این اتفاق تلخ تبدیل به خیر و برکتی برای نظام باشد.

انتهای پیام
captcha