مسابقه کتاب‌خوانی وصیتنامه امام خمینی(ره) در اسدآباد برگزار می‌شود
کد خبر: 4219638
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۸

مسابقه کتاب‌خوانی وصیتنامه امام خمینی(ره) در اسدآباد برگزار می‌شود

رئیس‌ اداره کتابخانه‌های عمومی اسدآباد از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره) بنیانگزار انقلاب اسلامی در اسدآباد خبر داد.

مسابقه کتاب‌خوانی وصیتنامه امام خمینی(ره)مهدی مرادیان‌تمجید، رئیس‌ اداره کتابخانه‌های عمومی اسدآباد، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره) بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران در راستای آشنایی با اندیشه‌های ایشان در اسدآباد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به کتاب‌خوانی از ۱۴ تا ۳۱ خردادماه مهلت دارند تا در این مسابقه شرکت کنند، گفت: برای دریافت PDF این کتاب و شرکت در مسابقه می‌توانند به آیدی @shahidrajaee_pl در پیام‌رسان ایتا پیام دهند، به نفرات برتر جوایزی از طرف این مرکز داده می‌شود.

مرادیان‌تمجید در ادامه با بیان اینکه مراسمات ارتحال امام خمینی(ره) با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت در سطح کتابخانه‌های عمومی شهرستان برگزار می‌شود، گفت: نمایشگاه عکس و کتاب امام راحل، برگزاری نشست بررسی و معرفی کتاب با موضوع سیره، شخصیت و اندیشه امام خمینی(ره) از برنامه‎های این ایام است.

رئیس‌ اداره کتابخانه‌های عمومی اسدآباد ادامه داد: قصه‌گویی از خاطرات امام راحل با استفاده از کتاب «آسمان پر ستاره» برای کودکان و نوجوانان از برنامه‌های این مرکز در این ایام است.

علی اکبری ساجد

انتهای پیام
captcha