کسب 18 مقام کشوری توسط دانشگاهیان علوم پزشکی همدان
کد خبر: 4220494
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۰
در جشنواره قرآن و عترت

کسب 18 مقام کشوری توسط دانشگاهیان علوم پزشکی همدان

رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه در بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 18 مقام کشوری کسب کردند.

برگزیدگان دانشگاه علوم پزشککی همدان در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشتزلیخا غلامی، رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به برگزاری مرحله کشوری بیست‌و‌هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: این دوره از جشنواره قرآن و عترت با هشت بخش و 56 رشته از دی‌ماه سال‌ گذشته آغاز به کارکرد که با استقبال بیش از هزار نفر در بین دانشگاهیان علوم پزشکی همدان روبرو بود، این امر نشان از علاقه خانواده بزرگ علوم پزشکی همدان نسبت به سبک زندگی قرآنی و اهل بیت(ع) است. استقبال دانشگاهیان علوم پزشکی همدان از این دوره از جشنواره قرآن و عترت؛ نسبت به سال گذشته افزایش 110 درصدی داشت.

وی با بیان اینکه اختتامیه و مرحله نهایی برخی از بخش‌ها در شهر مقدس مشهد در بازه 9 تا 16خردادماه برگزار شد، افزود: این دوره از مسابقات پنج مقام اول کشوری، هفت مقام دوم کشوری و شش مقام سوم کشوری کسب شد که در این بین شاهد کسب 10 عنوان برتر توسط دانشجویان، هفت عنوان توسط کارکنان و یک مقام نیز توسط یکی از اساتید کسب شد.

غلامی با اشاره به اسامی نفرات اول این دور از جشنواره گفت: مائده سلطانی در رشته حفظ سه جزء، سیدمهدی ساداتی در رشته سخنوری، حسین سیفی در رشته خوشنویسی، محمدامین میرزاخان در رشته حفظ صحیفه سجادیه، همگی در بخش دانشجویی و علیرضا میرزایی در رشته منبت و معرق در بخش کارمندی موفق به کسب رتبه اول شدند.

وی به کسب رتبه‎‌های دوم ایت جشنواره اشاره کرد و افزود: فائزه صالحی در رشته سخنوری، سیده‌نوشین فاطمه در رشته حفظ پنج جزء، محمدامین میرزاخان‌پور در رشته حفظ کل قرآن کریم، فاطمه سالاری اخگر در رشته عکاسی در بخش دانشجویی و امید درویشی در رشته قرائت تحقیق، خدیجه یاری در رشته پاورپوینت و سیدعبدالعلی دهقانی در رشته اینفوگرافی در بخش کارمندان موفق به کسب رتبه دوم این رشته‌ها شدند.

رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی همدان یادآور شد: فاطمه احمدی در رشته حفظ پنج جزء در بخش اساتید، حسین الوندی در رشته احادیث معصومین و هستی باقرپور در رشته حفظ صحیفه سجادیه در بخش دانشجویی، نرگس صادقی فر در رشته حفظ 10 جزء، مهسا جعفری انوری در رشته سخنوری و جواد طاهری مینا در رشته قرائت ترتیل در بخش کارمندان نیز موفق به کسب رتبه سوم این دور از جشنواره شدند.

انتهای پیام
captcha