کد خبر: 3878640
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
دبیر قرارگاه جمعیت استان همدان بیان کرد: همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا(س)، طرح «شکوه مادری» با محوریت تجلیل از مادران زیر ۴۰ سال و دارای حداقل ۴ فرزند در استان اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام میلاد صالحی، دبیر قرارگاه جمعیت استان همدانحجت‌الاسلام میلاد صالحی، دبیر قرارگاه جمعیت استان همدان در گفت‌و‌گو با ایکنا، اظهار کرد: همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا(س)، طرح «شکوه مادری» در استان اجرا می‌شود.

وی افزود: طرح «شکوه مادری» با محوریت تجلیل از مادران زیر 40 سال و دارای حداقل 4 فرزند طراحی و اجرا می‌شود و در این راستا به‌صورت نمادین از 10 خانواده به‌صورت حضوری تقدیر می‌شود.

دبیر قرارگاه جمعیت استان همدان با اشاره به اینکه این طرح به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، گفت: مادران دارای شرایط عنوان شده می‌توانند با شماره‌‌های 08132523400 و 09186727280 تماس بگیرند.

صالحی با اشاره به موضوع مهم جمعیت و به صدا درآمدن زنگ خطر کاهش جمعیت گفت: امروز هشدار جدی جامعه‌شناسان و حتی مقام معظم رهبری در خصوص جنگ جهانی جمعیت ما را به آن وا می‌دارد تا نسبت به موضوع جمعیت آگاهی‌سازی بیشتری انجام دهیم.

وی ابراز کرد: در این بین مادران به‌عنوان فرماندهان اصلی جنگ می‌توانند در مقابله با جنگ جهانی جمعیت فعالانه وارد میدان نبرد شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: