کد خبر: 3901494
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
مدیر کل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه تعداد حامیان ایتام در استان همدان ۴۱ هزار و ۲۸۷ نفر است گفت: ۳ هزار و ۲۸۶ حامی در ماه مبارک رمضان امسال به این جمع اضافه شده‌اند.

شناسایی 3 هزار و 286 حامی ایتام جدید در همدانپیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان همدان، در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اشاره‌ای به آخرین آمار حامیان ایتام و محسنین در استان داشت و گفت: تعداد حامیان ایتام در استان همدان 41 هزار و 287 نفر است که از این تعداد، 3 هزار و 286 حامی در ماه مبارک رمضان امسال به این جمع اضافه شده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه ۶ هزار و ۸۰2 یتیم و فرزند محسنین در استان از حمایت پدران معنوی بهره‌مند هستند گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان آن، 41 هزار و 287 حامی طرح اکرام ایتام و محسنین، 3 میلیارد تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت خود اهدا کردند.

وی اشاره‌ای به دیگر اقدامات این مجموعه در ماه مبارک رمضان داشت و گفت: طی ماه مبارک رمضان، 141 هزار و 276 پرس غذای گرم به ارزش 1 میلیارد و 350 میلیون تومان در میان مددجویان نیازمند کمیته امداد توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد استان همدان ادامه داد: 34 هزار و 540 سبد غذایی به ارزش 6 میلیارد و 350 میلیون تومان نیز در ماه مبارک رمضان تهیه و در میان مددجویان تحت پوشش این مجموعه توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: