کد خبر: 3923035
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: شور عاطفه‌ها، امسال با شعار «همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر» در همدان آغاز شد.

شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل در همدان آغاز شدبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: جشن شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور از شنبه ۲۲ شهریور تا جمعه ۱۱ مهرماه باهدف تأمین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان در پایگاه‌های کمیته امداد سطح این استان برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: کمیته امداد همدان همچون سال‌های گذشته و هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی با استقرار پایگاه‌های این جشن در سراسر استان کمک‌های مردم نوع‌دوست را دریافت و در کمترین زمان به دست نیازمندان می‌رساند.
ترکمانه با تأکید بر اینکه به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این فعالیت با ملاحظات متناسب با شرایط حال برگزار می‌شود، گفت: رزمایش شور عاطفه‌ها امسال در مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های ثابت و سیار کمیته امداد برگزار می‌شود و کمک‌های جمع‌آوری‌شده از این پایگاه‌ها به دانش آموزان بی‌بضاعت تعلق گرفته و در اولین فرصت بین این عزیزان توزیع می‌شود.
ترکمانه با اشاره به اینکه ایجاد یک حرکت جهادی با بهره‌گیری از تجربه سال‌های گذشته به‌خصوص مرحله نخست پویش ایران همدل بسیار بااهمیت است، گفت: برای توسعه دامنه احسان و نیکوکاری و همچنین تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان، هماهنگ با نظام آموزشی جدید به ویژه تامین گوشی هوشمند و تبلت برای آموزش غیرحضوری و مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: امسال تعداد ۹ هزار و 800 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد تحصیل می‌کنند که با توجه به شیوع کرونا و برگزاری کلاس‌های درس به‌صورت غیرحضوری، این نهاد قصد دارد نسبت به جمع‌آوری کمک‌های نقدی از خیران برای تأمین تبلت اقدام کند.
ترکمانه تأکید کرد: در صورت بازگشایی مدرسه‌ها تهیه نوشت‌افزار، کیف و کفش و پوشاک و سایر هزینه‌های مرتبط در اولویت است.
وی اظهار کرد: امسال شعار شور عاطفه‌ها با پویش «ایران همدل»، «همدل می‌شویم در تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان» و «همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر» نام‌گذاری شده است.
ترکمانه با قدردانی از همراهی مردم نیکوکار گفت: مردم خیر استان همدان می‌توانند از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد دستوری، #۱۴* و همچنین #۸۸۷۷* و نیز واریز به شماره کارت 6037997591777777 و یا با مراجعه به دفاتر کمیته امداد کمک‌های خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: