کد خبر: 3971303
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد ملایر خبر داد.

برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد ملایرحجت‌الاسلام روح‌الله نجفی، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان و شهرستان نماز پر فضیلت عید فطر در نقاط مختلف شهرستان ملایر اقامه خواهد شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با اشاره به برپایی نماز عید فطر در مسجد جامع ملایر بیان کرد: این نماز ساعت ۷/۳۰ دقیقه صبح در فضای باز مسجد و خیابان‌های اطراف به امامت حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری امام جمعه ملایر اقامه خواهد شد.

وی با اشاره به اقامه نماز عید فطر در تمامی مساجد سطح شهر، بیان کرد: فضای باز و خیابان‌های اطراف مساجد برای اقامه نماز عید فطر در نظر گرفته شده است.

نجفی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نماز عید فطر از نمازگزاران خواست زیرانداز، مهر و وسایل شخصی را به همراه داشته و حتما از ماسک استفاده کنند.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با نهادها و ادارات مختلف در راستای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن نماز عید فطر با رعایت همه دستورالعمل‌ها گفت: در باب جمع‌آوری زکات فطره نیز مصوب شد تا کمیته امداد صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره را در پایگاه‌های برگزاری نماز عید داشته باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: