کد خبر: 4058879
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴

مسئول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه بسیج رسانه خود را موظف به دفاع و حمایت از حق حرفه‌ای اصحاب رسانه به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی و کرامت انسانی خبرنگاران می‌داند، گفت: ما خود را متعهد می‌دانیم مدافع حرمت و کرامت قلم و اصحاب رسانه باشیم.

 ناصر قوامی مسئول بسیج رسانه استان همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی بسیج رسانه، ناصر قوامی، مسئول بسیج رسانه استان همدان در سخنانی اظهار کرد: به شرایط مهم و حساس مردمی‌سازی یارانه‌ها و تلاش شبانه‌روزی رسانه‌های بیگانه برای تحریف واقعیت‌ها و ظرفیت‌های کشور که در این نبرد رسانه‌ای، رسانه‌های متعهد و انقلابی در خط مقدم اقناع‌سازی و مبارزه با تحریف و تخریب دشمن حضوری فعال دارند.

وی با اشاره به سخنان مکرر رئیس‌جمهور و سیاست‌های رسمی دولت و نظام اسلامی در افزایش آزادی‌های مشروع و متعهدانه رسانه‌ای، گفت: در این شرایط رعایت شأن و احترام اصحاب رسانه‌های متعهد استان کمترین و البته ضروری‌ترین انتظار از مسئولان استان است، در دوران نبرد رسانه‌ای و جنگ روایت‌ها حفظ حرمت اصحاب رسانه برای مسئولین یک اصل است.

مسئول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه بسیج رسانه خود را موظف به دفاع و حمایت از حق حرفه‌ای اصحاب رسانه به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی و کرامت انسانی خبرنگاران می‌داند، افزود: ما خود را متعهد می‌دانیم در چارچوب سیاست‌های کلی نظام و فرامین رهبر عزیز و حکیم انقلاب، مدافع حرمت و کرامت قلم و اصحاب قلم و رسانه باشیم.

قوامی رعایت حرمت اصحاب رسانه را سیاست اصولی نظام دانست و ادامه داد: در رعایت این اصل اساسی، تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: