کد خبر: 4068196
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶

آمادگی ۱۹ پایگاه اسکان برای فرهنگیان در همدان

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش همدان از آمادگی ۱۹ پایگاه اسکان برای فرهنگیان در این استان خبر داد.

ستاد اسکان فرهنگیانناصر نانکلی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹ پایگاه اسکان در استان همدان آماده پذیرش فرهنگیان است.

وی با بیان اینکه در ایام تابستان ۱۱۶ مدرسه در قالب هزار و ۸۶ کلاس درس طرح اسکان فرهنگیان را پوشش خواهند داد، افزود: از این تعداد ۱۵۳ کلاس ویژه برای اسکان فرهنگیان در استان پیش‌بینی شده است، همچنین ۹۰۰ کلاس نوع الف و ۳۳ کلاس نوع ب در این طرح آماده پذیرش میهمانان خواهند بود.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان تصریح کرد: طرح اسکان تابستانه فرهنگیان از ۲۸ خردادماه آغاز شده و تا ۱۵ شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

نانکلی با اشاره به اینکه کلاس‌های ویژه شامل امکاناتی همچون تختخواب، تلویزیون، فرش، یخچال است، گفت: کلاس نوع الف همه امکانات کلاس‌های ویژه را به جز تختخواب دارد، اما کلاس‌های نوع ب تختخواب ندارد و یخچال و تلویزیون هم با کلاس‌های دیگر مشترک است. هر کلاس درس ظرفیت پذیرش چهار نفر را دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :