اولین نمایشگاه تخصصی خدمات کسب و کار در همدان برپا می‌شود
کد خبر: 4121845
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶

اولین نمایشگاه تخصصی خدمات کسب و کار در همدان برپا می‌شود

اولین نمایشگاه تخصصی خدمات کسب و کار با هدف گردهم آمدن شرکت‌های دانش‌پایه و تمام اجزای مختلف صنعت برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان و ارتقای تولید ملی، 27 بهمن‌ماه در تالار قرآن همدان برپا می‌شود.

رویداد گامبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان، شهرام بیرامی، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و‌ معدن استان همدان اظهار کرد: یکی از مهمترین محورهایی که در سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به آن توجه خاصی شده؛ پیشتازی اقتصاد دانش‌بنیان است. در همین راستا، مقام معظم رهبری ارتقای جایگاه جهانی کشور و افزایش سهم تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان و دستیابی به رتبه اول اقتصاد دانش‌بنیان در منطقه را به‌عنوان یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی دانستند.

وی افزود: با توجه به همین امر استان ‌همدان نیز دارای ظرفیت‌های دست نخورده صنعتی و مستعد پیشرفت محسوب می‌شود که نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان و همت صنعتگران استان است. از همین رو استان‌ همدان تا چند روز آینده در آستانه برگزاری اولین رویداد تخصصی خدمات کسب و کار و صنعت قرار دارد و نمایشگاهی به همت سازمان بسیج مهندسین صنعت و‌ معدن همدان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و‌ معدن استان همدان هدف از برپایی چنین نمایشگاهی را برگزاری رویدادهای مختلف در جهت گردهم آمدن شرکت‌های دانش پایه و تمام اجزای مختلف صنعت اعم از واحدهای صنعتی و تولیدی، مراکز مشاوره و خدمات کسب و کار و معادن باعث ایجاد بستری برای شناسایی ظرفیت‌های داخلی و استفاده از آنها برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان و ارتقا تولید ملی می‌تواند مؤثر باشد.

بیرامی در ادامه تصریح کرد: بر پایه سیاست‌گذاری سازمان مبنی بر شکل‌دهی حلقه‌های مفقوده صنعتی و تولیدی در استان، سازمان بسیج مهندسین همدان در نظر دارد تا با برپایی اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در استان همدان فرصتی را فراهم آورد تا ظرفیت‌های صنعتی و تولیدی استان از دانش‌بنیان‌ها تا کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و شرکت‌های مشاوره کسب و کار در یک بازه زمانی یک روزه گردهم آیند تا ضمن شناسایی محصولات و خدمات یکدیگر چرخه تولید و اقتصاد را در استان تکمیل کنند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و‌ معدن استان همدان درباره زمان و مکان برگزاری نمایشگاه اظهار کرد: این رویداد صنعتی به همت کلینیک صنعتی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در بازه زمانی یک روزه در 27 بهمن‌ماه واقع در تالار قرآن پذیرای تمام اقشار مختلف اعم از صنعتگران، معدن‌داران، فناوران، دانشگاهیان و تمامی آحاد علاقه‌مند به آشنایی با شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعت استان است.

وی در پایان به خدمات قابل ارائه در حاشیه نمایشگاه پرداخت و گفت: در حاشیه نمایشگاه خدماتی از قبیل برگزاری کارگاه‌هایی با موضوعات آشنایی با سامانه جامع تجارت، تجاری‌سازی و ثبت برند، معرفی ظرفیت‌های صادراتی به کشور ونزوئلا و نشست‌های تخصصی مسئولان، کارآفرینان، فعالان اقتصادی و اساتید دانشگاه و میزهای خدمت رفع موانع تولیدی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
captcha