پیش‌بینی جمع‌آوری بیش از یک میلیارد تومان در جشن عاطفه‌ها
کد خبر: 4168810
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۴
در شهرستان ملایر:

پیش‌بینی جمع‌آوری بیش از یک میلیارد تومان در جشن عاطفه‌ها

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ملایر گفت: تا کنون ۱۳۰ میلیون تومان به‌صورت نقد و کالا در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده که پیش‌بینی می‌شود این میزان تا پایان برگزاری این جشن در مهرماه به یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان برسد.

جشن عاطفه‌هاعلی خراسانی، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، از استقرار ده‌ها پایگاه جشن عاطفه‌ها در سطح شهرستان ملایر خبر داد و اظهار کرد: این پایگاه‌ها در میادین شهرها، مصلی‌های نماز جمعه، مدارس، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های سیار استقرار  پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این پایگاه‌ها از ۱۵ مردادماه برقرار شده و تا ۱۵ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت، افزود: هدف از استقرار این پایگاه‌ها تأمین هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت و نیازمند استان از قبیل لوازم‌التحریر، لباس، کیف، کفش و... است.

خراسانی با بیان اينکه در حال حاضر 2 هزار و 200 دانش‌آموز و 180 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر هستند، بیان کرد: این نهاد حمایت‌های لازم را از این دانش‌آموزان و دانشجویان دارد. تاکنون 130 میلیون تومان به صورت نقد و کالا در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده که پیش‌بینی می‌شود این میزان تا پایان برگزاری این جشن در مهر ماه به یک میلیارد و 450 میلیون تومان برسد.

وی اظهار کرد: سال گذشته 850 میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد. در هفته اول مهرماه زنگ عاطفه‌ها را در مدارس خواهیم داشت و 30 هزار پاکت جمع‌آوری نیز بین دانش‌آموزان مدارس توزیع می‌شود.

انتهای پیام
captcha