کد خبر: 4218744
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷

فراخوان مردمی روایت شهید جمهور منتشر شد

نماینده واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در همدان از انتشار فراخوان مردمی روایت شهید جمهور خبر داد.

شهید جمهورمحمدصادق منصور، نماینده واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به انتشار فراخوان مردمی روایت شهید جمهور و شهدای خدمت در همدان اظهار کرد: این فراخوان در محورهای شهادت و خدمات منتشر شده است که در محور شهادت می‌توان به دعا و نذورات قبل از شهادت رئیس‌جمهور، عکس‌العمل نسبت به پیام مقام معظم رهبری و واکنش هنگام شنیدن خبر و... توجه داشت.

وی ادامه داد: در محور خدمات نیز به سفر شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به استان همدان، دیدارها و نامه‌های مردمی، خاطراتی از آبرسانی به همدان و... می‌توانند توجه داشته باشند.

منصور به راه‌های ارتباطی در این فراخوان اشاره کرد و گفت: ارسال روایت‌ها و سوژه‌ها درباره شهادت آیت‌الله رئیسی و خدمات ایشان از طریق شبکه‌های اجتماعی (ایتا، بله، تلگرام) با شماره‌های 09200720413 و 09035257710 انجام می‌شود و با دریافت کلمه «شهیدجمهور» از طریق این شماره‌ها برای شنیدن خاطرات با شرکت‌کنندگان تماس گرفته خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین پاسخ به پرسشنامه از طریق لینک https://survey.porsline.ir/s/fHthAczh انجام می‌شود.

انتهای پیام
captcha