کد خبر: 4218942
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۹

برگزاری مراسم «چهل چراغ خدمت» در مساجد همدان

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در مساجد این استان با عنوان «چهل چراغ خدمت» خبر داد و گفت: این برنامه در حدود 500 مسجد همدان در حال برگزاری است.

چهل چراغ خدمتحجت‌الاسلام مهدی ارتقایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت اظهار کرد: در راستای تکریم مقام والای شهید جمهور و شهدای خدمت مراسم و برنامه‌های مختلف در سراسر استان همدان در حال برگزاری است.

وی از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در مساجد سراسر استان همدان با عنوان «چهل چراغ خدمت» خبر داد و گفت: این برنامه در حدود 500 مسجد استان همدان در حال برگزاری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به خدمات ارزشمند دولت مردمی شهید آیت‌الله رئیسی در بخش‌های مختلف، یادآور شد: طرح چهل چراغ خدمت با محوریت تبیین خدمات سه ساله دولت مردمی، اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و بیان شخصیت شهید جمهور، انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه از پنجم خردادماه در مساجد همدان شروع شده و تا چهلم شهدای خدمت ادامه دارد، گفت: برنامه «چهل چراغ خدمت» با سخنرانی روحانیون و افراد تأثیرگذار انجام و مردم مؤمن و انقلابی همدان علاوه بر حضور در نماز جماعت از این برنامه فرهنگی نیز بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام
captcha