کد خبر: 4221703
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸

برگزاری کاروان شادپیمایی جامعةالقرآن همدان در روز عید قربان

مسئول جامعة‌القرآن خردسالان همدان از برگزاری کاروان شادپیمایی خودرویی توسط تعدادی از شعب جامعةالقرآن این استان در روز عید قربان خبر داد.

کاروان شادپیمایی عید قربانطاهره روشنیان، مسئول جامعةالقرآن خردسالان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان اظهار کرد: در روز عید قربان با همکاری ستاد غدیر ویژه‌برنامه جشن در میدان پژوهش برگزار می‌شود، پس از اهتزاز پرچم ساعت 17 در این میدان کاروان خودرویی با حضور بیش از ۳۰۰ خودروی تزئین شده در خیابان‌های شهر به شادپیمایی خواهند پرداخت‌.

وی ادامه داد: مسیر این کاروان خودرویی از میدان پژوهش آغاز شده، به سمت بلوار ارم و برگشت آن نیز از میدان شریعتی تا چهارراه خواجه رشید، آرامگاه و سپس در امامزاده عبدالله(ع) به پایان خواهد رسید.

روشنیان همچنین از رونمایی سرود «سرمست علی» به‌مناسبت دهه ولایت در روز یکم تیرماه سال جاری خبر داد و گفت: این سرود که با شعر قاسم صرافان و با آهنگسازی احسان جوادی ساخته شده در جشن ویژه این ایام با هنرنمایی ۴۶ نفر از خردسالان همدانی رونمایی خواهد شد.

مسئول جامعةالقرآن خردسالان همدان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم این مرکز در روز عید غدیر شادپیمایی و پیاده‌روی مجموعه‌های قرآنی استان و شعرخوانی در مسیر پیاده‌روی از حسینیه امام(ره) تا میدان امام خمینی(ره) خواهد بود. این برنامه با حضور ارگان‌ها و مجموعه‌های قرآنی استان اعم از جامعةالقرآن‌ها، مکتب امام زمان(عج) و ... انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: بیش از ۵۰ گروه و مؤسسه قرآنی در این شادپیمایی شرکت خواهند کرد. در پایان این برنامه نیز از چهار غرفه جامعةالقرآن که در پیاده‌راه اکباتان برپا خواهد شد بازدید می‌شود. در این غرفه‌ها به معرفی فعالیت‌های جامعةالقرآن، مدارس قرآنی استان و همچنین به معرفی حافظان جدید خواهیم پرداخت.

انتهای پیام
captcha