کد خبر: 3971090
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان 6 هزار و 500 بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است، گفت: یکی دیگر از اقدامات رزمایش کمک‌های مؤمنانه تسویه بدهی‌های نیازمندان به سوپرمارکت‌ها است که در همین راستا 20 میلیون تومان بدهی تسویه شده است.

به گزارش ایکنا از همدان، سید جواد حسینی، فرمانده سپاه ملایر، 22 اردیبهشت‌ماه، در حاشیه رزمایش سراسری کمک‌های مؤمنانه در ملایر اظهار کرد: با کمک خیرین و بسیجیان و همراهی ادارات از آغاز طرح کمک‌های مؤمنانه تاکنون 65 هزار بسته معیشتی در این شهرستان تهیه و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان 6 هزار و 500 بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است، تصریح کرد: اعطای 8 سری جهیزیه، 200 دست البسه، 500 کارت هدیه، 30 میلیون تومان اجاره‌بها از دیگر اقدامات بسیجیان و گروه‌های جهادی در ایام ماه رمضان است.

فرمانده سپاه ملایر به همکاری کمیته امداد، حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج، مراکز نیکوکاری، خیرین، سربازان و گروه‌های جهادی در رزمایش کمک‌های مؤمنانه اشاره کرد و افزود: یکی از اقدامات رزمایش کمک‌های مؤمنانه تسویه بدهی‌های نیازمندان به سوپرمارکت‌ها است که در همین راستا 20 میلیون تومان بدهی تسویه شده است.

وی به ذبح 15 گوسفند و توزیع بسته‌های پروتئینی اشاره و تصریح کرد: کمک به بیماران سرطانی و بیماران نیازمند و بازسازی منازل نیازمندان از دیگر اقدامات در راستای کمک‌های مؤمنانه است.

توزیع 6500 بسته معیشتی در بین نیازمندان ملایری

توزیع 6500 بسته معیشتی در بین نیازمندان ملایری

توزیع 6500 بسته معیشتی در بین نیازمندان ملایری

توزیع 6500 بسته معیشتی در بین نیازمندان ملایری

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: