کد خبر: 4089369
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵

ارسال ۳۶۴ اثر به دبیرخانه جشنواره «فانوس» همدان

دبیر ششمین جشنواره هنری فانوس در استان همدان با بیان اینکه ۱۳۶ هنرمند در بخش‌های مختلف ششمین جشنواره هنری فانوس شرکت کرده‌اند، گفت: ۳۶۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

جشنواره هنری فانوسبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، رضا ینگجه، دبیر ششمین جشنواره هنری فانوس در استان همدان اظهار کرد: ششمین جشنواره هنری فانوس با موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان وطن در ۲۲ رشته هنری و در ۵ بخش اصلی و یک بخش ویژه استانی با محوریت زندگی و سیره سرلشگر شهید حاج حسین همدانی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۳۶ هنرمند در بخش‌های مختلف ششمین جشنواره هنری فانوس شرکت کرده‌اند، گفت: از این تعداد ۵۰ نفر بانو و ۸۶ نفر آقا هستند که جمعا ۳۶۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. این تعداد نسبت به دوره قبل جشنواره رشد خوبی داشته است.

ینگجه به تشریح تعداد آثار دریافتی برای بخش ویژه استانی با عنوان شهید همدانی پرداخت و گفت: ۲۱ اثر در این بخش نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی با بیان اینکه آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره توسط هیئت انتخاب و داوران در حال بررسی و داوری است، گفت: اختتامیه جشنواره در ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود و ضمن تجلیل از هنرمندان برگزیده، آثار برتر هر بخش به جشنواره ملی فانوس که آبان ماه سال جاری به میزبانی اصفهان برگزار می شود، ارسال خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha