کد خبر: 4225208
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۷

کتاب «گل کم‌تحمل است» رونمایی می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از رونمایی کتاب «گل کم‌تحمل است» همراه با اجرای برنامه شعرخوانی عاشورایی در تهران خبر داد.

معصومه ابراهیمی هژیر، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استانمعصومه ابراهیمی هژیر، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان اظهار کرد: کتاب «گل کم‌تحمل است» مجموعه شعری از اشعار و سروده‌های عاشورایی شاعران آیینی سراسر کشور است که در این کتاب گزیده‌های از اشعار برگزیده منتشر شده است‌.

وی ادامه داد: اشعار پنج تن از شعرای همدانی به ترتیب خانم‌ها ریحانه نوری، نسرین شهبازی، خانم زرنشان و آقای مسعود طاهری عضد و آقای بکتاش در این کتاب منتشر شده است.

ابراهیمی هژیر گفت: این مجموعه مناسب گروه سنی نونهال بالای ۹ سال بوده و شامل اشعار تعدادی از شاعران است که به کوشش مریم اسلامی و فاطمه ناظری جمع‌آوری شده است. 

وی یادآور شد: آیین آغاز فعالیت‌های حسینی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همراه رونمایی از کتاب «گل کم‌تحمل است» امروز، ۱۶ تیرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha